HAKKIMIZDA

 

2008 yılında kurulan Sarıyer Rehberi, kurulduğu günden buyana www.sariyerrehberi.net internet sitesinde Sarıyer ilçesinde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerini barındırarak web ortamından arandığında rahatça iletişim bilgilerine ulaşılmasını sağlamıştır.

Geçen zaman içerisinde gelişimini devam ettiren Sarıyer Rehberi, dijital teknolojinin gelişmesi ile birlikte firma rehberi hizmetini yenileyerek üst seviyeye taşımış ve firma tanıtım sayfasındaki iletişim bilgilerinin ötesinde daha kapsamlı, daha anlaşılır, daha fazla fikir veren ve daha interaktif bir yapıya getirmiştir.

Bu yapı; Sarıyer ilçemizde faaliyet gösteren firmalarımızın tanıtımını, bilinirliliğini ve müşteri potansiyelini arttırırken, rekabetçi ortam oluşturması sebebi ile de kalite seviyelerini yükseltmeleri için teşvik oluşturmuştur.

Diğer taraftan; yenilenen Sarıyer Rehberi konseptini genişleterek Sarıyer için değerli olan ve Sarıyer’e değer katan tüm oluşumları, varlıkları, etkinlikleri ve mekanları tanıtmak, tanıtımına katkı sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Güçlü alt yapımız, vizyoner bakış açımız ve her geçen gün artan sosyal medya hesaplarımızdaki takipçi sayımızla, Sarıyer Rehberinin başarısındaki devamlılığı sağlamak için biz çalışıyor olacağız.